Karazencefil Şurubu


Bağışıklık sistemini güçlendirmek ve solunum sisteminin temizlenmesi için üretilmiş olan bu ürün Tamamiyle doğal olmasıyla beraber birçok faydasının da olduğu bir üründür. Zencefil bilindiği üzere çok faydalı olan bitkidir.Solunuma da katksı olan bu bitki insanların bağışıklığını da güçlendirir.Günümüzde bağışıklık sistemi ve solunum rahatsızlığı kara zencefil şurubu ile bir sorun olmaktan çıkıyor.Kullanımı da kolay ve basit olan bu ürün tamamiyle doğal olup düzenli,programlı ve sağlıklı bir şekilde kullanıldığında etkisini görebileceğiniz bir üründür.bağışıklık solunum gibi rahatsızlıkarın yanı sıra kilo kontrolü de sağlayan bu ürün tamamiyle doğal içerisinde hiçbir katkı maddesi bulundurmaz.Ve kullanan kullanıcılarımız tarafından da oldukça begenilmekte ve de kullanılmaktadır.Düzenli bir bağışıklık sistemi düzenli bir hayat yaşam demektir. Kullanımı oldukça basit olduğu için günlük hayatınızı sekmeye uğratmadan ürünün kullanımını sağlayabilir ve sağlığınız için adım atabilirsiniz.


Kara Zencefil Şurubu Faydaları?


Antiseptik ve antioksidan özelliği sayesinde vücutta birikmiş olan maddeleri dışarı atar ve vücuttaki zararlı mikro organizmaların ve ödemin atılmasına yardımcı olur.Saymakla bitmeyecek bir sürü faydası olan bu ürünü kullanan kullanıcılarımız memnun kalmakta ve de begenmektedir.Bağışıklık sistemi ya da solunum rahatsızlıkları iyi gelen bu ürünün bir diğer önemli öne çıkan özelliği de sağlıklı bir şekilde kilo verilmesidir. kilo kontrolü konusunda faydalar sağlamaktadır.


Kara Zencefil Şurubu Kullanımı?


Gün de 2 şase tüketilmelidir. Sabah ve akşam olmak üzere iki şase bir bardak suya karıştırılarak ya da doğrudan tüketilebilir.Kullanımı haricinde bazı saklama kuralları da mevcuttur.Çocukların erişemeyeceği bir yere konulması en önemli uyarımızdır. takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçmemesi, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmesi gerekmektedir.Her şeyin fazlasının zarar olduğu gibi kara zencefil şurubunun fazlasını tüketmek de oldukça zararlıdır.


Kara Zencefil Şurubu İçeriği?


Tamamiyle doğal olan bu ürün içerisinde hiçbir katkı madde bulundurmaksızın içerisinde doğal bitki barındıran bu ürün alerjisi olanların dışanda herkes gönül rahatlığı ile kullanabilir.


Kara Zencefil Şurubu Fiyatı?


1 adet + kargo ücreti 99TL’dir.
2 adet + ücretsiz kargo 179 TL’dir.
3 adet + ücretsiz kargo 229 TL’dir.