Onilic Soğan Sarımsak Kürü

Onilic Soğan Sarımsak Kürü, bağışıklık sisteminin güçlenmesine, damar tıkanıklığı, tansiyon dengeleme ve kolesterol düşmesi gibi sağlık problemlerinin önüne geçer. Onilic, tamamen doğal ve bitkisel bir içeriğe sahiptir. Onilic, olası hastalıklara karşı vücut direncini arttırır. İçeriğinde sarımsak, soğan, limon, deve dikeni, enginar ve zencefil bulunmaktadır. Sarımsak doğal bir antibiyotik özelliği taşımaktadır.

Soğuk havaya bağlı olarak oluşan hastalıkların önüne geçer, vücut direncini arttırır. Kan da oluşan pıhtılaşmanın önüne geçerek damar tıkanıklarından oluşan rahatsızlıkları engeller ve kan şekerinin de dengelenmesine yardımcı olur.

Limon da bolca bulunan vitamin bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Limon en güçlü antibiyotikler arasında yer almaktadır. Yüksek tansiyon, solunum yolu ve karaciğer rahatsızlıklarının gibi birçok hastalığın doğal kaynağıdır. Soğan antibiyotik, antiseptik ve antimikrobiyal özellikleri sayesinde bağışıklık sisteminin düzenlenmesini ve güçlenmesini sağlar. Kolesterolün dengelenmesini sağlayarak kalp rahatsızlıklarına karşı koruyucu etki yaratır. Enginar, antioksidan özelliği sayesinde vücutta bulunan toksik maddelerin vücuttan atılmasını sağlar ve karaciğerin sağlıklı çalışmasını sağlar. Zencefil, inme ve kalp krizi oranını azaltıcı etki ile bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Kolesterol düşürücü etkiye sahip olup nefes darlığı sorununa da yardımcı olmaktadır. İçeriğinde bulunan doğal bileşenler sayesinde şifa kaynağı olan Onilic, sabah aç karnına tercihinize göre 1 veya 2 günde bir olmak üzere 1 ya da 2 şase tüketilmesi uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.