Zühre Ana Kozalak Macunu

Zühre ana kozalak macunu sayesinde sizlerde akciğerlerinizi temizlemeniz oldukça mümkün ve de kolaydır.Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan akciğer rahatsızlığı bireylerin sosyal yaşamda zorluk çekmelerine neden olmaktadır.Eğer bu duruma bir çözüm yolu bulunmaz ise ileriki zamanda bireyin çok fazla sağlık sorunları ile karşılaşmalarını sağlamaktadır. Günümüzdeki birçok doktorlar çam kozalağının akciğerlerinize faydalı olduğunu söylemektedir.

Özellikle içeriği sayesinde zengin bir kullanımı sahip olan bu ürün tamamen doğaldır ve içerisinde hiçbir katkı katkı maddesi bulunmamaktadır.Tamamen doğal olan bu ürün kullanıcı tarafından oldukça çok sevilmekte ve lakin beğenilmektedir.Akciğerleri temizleyerek pinen maddesinin akciğerlerde oluşan toksin veya katranları temizleyerek size daha rahat nefes alış verişinizi düzeltebilirsiniz.

Zühre Ana Kozalak Macunu Faydaları?

Solunum yollarını temizlenmesine yardımcı olur.
Sigara kullanımından sonra akciğerlerinizi temizler
Nefes darlığında, bronşitte ve öksürük gibi hastalılların tedavisinde kullanılmaktadır.
Hastalıklara ve enfeksiyon gibi hastalıklara karşı bağışıklığınızı güçlendirmektedir.
Kan damarlarını güçlendirerek kan akış hızını arttırmaktadır.
Kalp ve damar hastalıklarını önler.
Akciğerlerdeki toksin veya katranı temizler .
Sinir sistemini rahatlatır.
Metabolik enerjiyi arttırır.

Zühre Ana Kozalak Macunu Kullanımı?

İçeriği kadar kullanımı da önemli olan bu ürünün kullanımı da oldukça önemlidir.Sabah 1 kaşık akşam 1 kaşık olmak üzere kullanılan bu ürün oldukça etkili bir üründür.Her şeyin fazlasının zarar olduğu gibi zühre ana kozalak macunun da fazlası zarar olacaktır.Dediğimiz gibi çok fazla kullanmak hızlı bir şekilde etki göstermez ama düzenli ve dengeli bir şekilde kullanıldığında kalıcı bir çözüm yolu olacaktır.En önemli etken düzenli ve de dengeli kullanmaktır.

Zühre Ana Kozalak Macunu İçeriği?

İçerisinde bir sürü bitkisel ürün bulunduran bu ürün tamamen doğal olmakla beraber içerisinde hiçbir yabancı insan vücutuna zarar vericek bir madde bulundurmamakdır.
İçeriği;
Zencefil
Zerdeçal
Ham bal
Karanfil
Uduhindi
Tarçın
Mentol
Okaliptus Yağı
Havlıcan


Zühre Ana Kozalak Macunu Fiyatı?

1 adet + kargo ücreti 69 TL
2 adet + kargo ücreti 109 TL
4 adet + ücretsiz kargo 189 TL
6 adet + ücretsiz kargo 249 TL